Anglia

Arabia Saudyjska

Argentyna

Australia

Belgia

Brazylia

Chorwacja

Dania

Egipt

Francja

Hiszpania

Iran

Islandia

Japonia

Kolumbia

Korea Południowa

Kostaryka

Maroko

Meksyk

Niemcy

Nigeria

Panama

Peru

Polska

Portugalia

Rosja

Senegal

Serbia

Szwajcaria

Szwecja

Tunezja

Urugwaj

Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H
1/8 finału
ćwierćfinały
półfinały
finał
Grupa A
grupa A
czwartek 14.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Rosja
5 : 0
Arabia Saudyjska
grupa A
piątek 15.06 14:00
Jekaterynburg
Egipt
0 : 1
Urugwaj
grupa A
wtorek 19.06 20:00
Sankt Petersburg
Rosja
3 : 1
Egipt
grupa A
środa 20.06 17:00
Rostów
Urugwaj
1 : 0
Arabia Saudyjska
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Samara
Urugwaj
3 : 0
Rosja
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Wołgograd
Arabia Saudyjska
2 : 1
Egipt
Rosja
grupa A
czwartek 14.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Rosja
5 : 0
Arabia Saudyjska
grupa A
wtorek 19.06 20:00
Sankt Petersburg
Rosja
3 : 1
Egipt
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Samara
Urugwaj
3 : 0
Rosja
1/8 finału
niedziela 1.07 16:00
Moskwa, Łużniki
Hiszpania3
1 : 1
4Rosja
ćwierćfinał
sobota 7.07 20:00
Soczi
Rosja3
2 : 2
4Chorwacja
Arabia Saudyjska
grupa A
czwartek 14.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Rosja
5 : 0
Arabia Saudyjska
grupa A
środa 20.06 17:00
Rostów
Urugwaj
1 : 0
Arabia Saudyjska
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Wołgograd
Arabia Saudyjska
2 : 1
Egipt
Egipt
grupa A
piątek 15.06 14:00
Jekaterynburg
Egipt
0 : 1
Urugwaj
grupa A
wtorek 19.06 20:00
Sankt Petersburg
Rosja
3 : 1
Egipt
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Wołgograd
Arabia Saudyjska
2 : 1
Egipt
Urugwaj
grupa A
piątek 15.06 14:00
Jekaterynburg
Egipt
0 : 1
Urugwaj
grupa A
środa 20.06 17:00
Rostów
Urugwaj
1 : 0
Arabia Saudyjska
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Samara
Urugwaj
3 : 0
Rosja
1/8 finału
sobota 30.06 20:00
Soczi
Urugwaj
2 : 1
Portugalia
ćwierćfinał
piątek 6.07 16:00
Niżny Nowogród
Urugwaj
0 : 2
Francja
Grupa B
grupa B
piątek 15.06 17:00
Sankt Petersburg
Maroko
0 : 1
Iran
grupa B
piątek 15.06 20:00
Soczi
Portugalia
3 : 3
Hiszpania
grupa B
środa 20.06 14:00
Moskawa, Łużniki
Portugalia
1 : 0
Maroko
grupa B
środa 20.06 20:00
Kazań
Iran
0 : 1
Hiszpania
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Sarańsk
Iran
1 : 1
Portugalia
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Kaliningrad
Hiszpania
2 : 2
Maroko
Portugalia
grupa B
piątek 15.06 20:00
Soczi
Portugalia
3 : 3
Hiszpania
grupa B
środa 20.06 14:00
Moskawa, Łużniki
Portugalia
1 : 0
Maroko
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Sarańsk
Iran
1 : 1
Portugalia
1/8 finału
sobota 30.06 20:00
Soczi
Urugwaj
2 : 1
Portugalia
Hiszpania
grupa B
piątek 15.06 20:00
Soczi
Portugalia
3 : 3
Hiszpania
grupa B
środa 20.06 20:00
Kazań
Iran
0 : 1
Hiszpania
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Kaliningrad
Hiszpania
2 : 2
Maroko
1/8 finału
niedziela 1.07 16:00
Moskwa, Łużniki
Hiszpania3
1 : 1
4Rosja
Maroko
grupa B
piątek 15.06 17:00
Sankt Petersburg
Maroko
0 : 1
Iran
grupa B
środa 20.06 14:00
Moskawa, Łużniki
Portugalia
1 : 0
Maroko
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Kaliningrad
Hiszpania
2 : 2
Maroko
Iran
grupa B
piątek 15.06 17:00
Sankt Petersburg
Maroko
0 : 1
Iran
grupa B
środa 20.06 20:00
Kazań
Iran
0 : 1
Hiszpania
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Sarańsk
Iran
1 : 1
Portugalia
Grupa C
grupa C
sobota 16.06 12:00
Kazań
Francja
2 : 1
Australia
grupa C
sobota 16.06 18:00
Sarańsk
Peru
0 : 1
Dania
grupa C
czwartek 21.06 14:00
Samara
Dania
1 : 1
Australia
grupa C
czwartek 21.06 17:00
Jekaterynburg
Francja
1 : 0
Peru
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Moskwa, Łużniki
Dania
0 : 0
Francja
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Soczi
Australia
0 : 2
Peru
Francja
grupa C
sobota 16.06 12:00
Kazań
Francja
2 : 1
Australia
grupa C
czwartek 21.06 17:00
Jekaterynburg
Francja
1 : 0
Peru
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Moskwa, Łużniki
Dania
0 : 0
Francja
1/8 finału
sobota 30.06 16:00
Kazań
Francja
4 : 3
Argentyna
ćwierćfinał
piątek 6.07 16:00
Niżny Nowogród
Urugwaj
0 : 2
Francja
półfinał
wtorek 10.07 20:00
Sankt Petersburg
Francja
1 : 0
Belgia
finał
niedziela 15.07 17:00
Moskwa, Łużniki
Francja
- : -
?
Australia
grupa C
sobota 16.06 12:00
Kazań
Francja
2 : 1
Australia
grupa C
czwartek 21.06 14:00
Samara
Dania
1 : 1
Australia
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Soczi
Australia
0 : 2
Peru
Peru
grupa C
sobota 16.06 18:00
Sarańsk
Peru
0 : 1
Dania
grupa C
czwartek 21.06 14:00
Jekaterynburg
Francja
1 : 0
Peru
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Soczi
Australia
0 : 2
Peru
Dania
grupa C
sobota 16.06 18:00
Sarańsk
Peru
0 : 1
Dania
grupa C
czwartek 21.06 17:00
Samara
Dania
1 : 1
Australia
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Moskwa, Łużniki
Dania
0 : 0
Francja
1/8 finału
niedziela 1.07 20:00
Niżny Nowogród
Chorwacja3
1 : 1
2Dania
Grupa D
grupa D
sobota 16.06 15:00
Moskwa, Spartak Stadium
Argentyna
1 : 1
Islandia
grupa D
sobota 16.06 21:00
Kaliningrad
Chorwacja
2 : 0
Nigeria
grupa D
czwartek 21.06 20:00
Niżny Nowogród
Argentyna
0 : 3
Chorwacja
grupa D
piątek 22.06 17:00
Wołgograd
Nigeria
2 : 0
Islandia
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Sankt Petersburg
Nigeria
1 : 2
Argentyna
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Rostów
Islandia
1 : 2
Chorwacja
Argentyna
grupa D
sobota 16.06 15:00
Moskwa, Spartak Stadium
Argentyna
1 : 1
Islandia
grupa D
czwartek 21.06 20:00
Niżny Nowogród
Argentyna
0 : 3
Chorwacja
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Sankt Petersburg
Nigeria
1 : 2
Argentyna
1/8 finału
sobota 30.06 16:00
Kazań
Francja
4 : 3
Argentyna
Islandia
grupa D
sobota 16.06 15:00
Moskwa, Spartak Stadium
Argentyna
1 : 1
Islandia
grupa D
piątek 22.06 17:00
Wołgograd
Nigeria
2 : 0
Islandia
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Rostów
Islandia
1 : 2
Chorwacja
Chorwacja
grupa D
sobota 16.06 21:00
Kaliningrad
Chorwacja
2 : 0
Nigeria
grupa D
czwartek 21.06 20:00
Niżny Nowogród
Argentyna
0 : 3
Chorwacja
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Rostów
Islandia
1 : 2
Chorwacja
1/8 finału
niedziela 1.07 20:00
Niżny Nowogród
Chorwacja3
1 : 1
2Dania
ćwierćfinał
sobota 7.07 20:00
Soczi
Rosja3
2 : 2
4Chorwacja
półfinał
środa 11.07 20:00
Moskwa, Łużniki
Anglia
- : -
Chorwacja
Nigeria
grupa D
sobota 16.06 21:00
Kaliningrad
Chorwacja
2 : 0
Nigeria
grupa D
piątek 22.06 17:00
Wołgograd
Nigeria
2 : 0
Islandia
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Sankt Petersburg
Nigeria
1 : 2
Argentyna
Grupa E
grupa E
niedziela 17.06 14:00
Samara
Kostaryka
0 : 1
Serbia
grupa E
niedziela 17.06 20:00
Rostów
Brazylia
1 : 1
Szwajcaria
grupa E
piątek 22.06 14:00
Sankt Petersburg
Brazylia
2 : 0
Kostaryka
grupa E
piątek 22.06 20:00
Kaliningrad
Serbia
1 : 2
Szwajcaria
grupa E
środa 27.06 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Serbia
0 : 2
Brazylia
grupa E
środa 27.06 20:00
Niżny Nowogród
Szwajcaria
2 : 2
Kostaryka
Brazylia
grupa E
niedziela 17.06 20:00
Rostów
Brazylia
1 : 1
Szwajcaria
grupa E
piątek 22.06 14:00
Sankt Petersburg
Brazylia
2 : 0
Kostaryka
grupa E
środa 27.06 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Serbia
0 : 2
Brazylia
1/8 finału
poniedziałek 2.07 16:00
Samara
Brazylia
2 : 0
Meksyk
ćwierćfinał
piątek 6.07 20:00
Kazań
Brazylia
1 : 2
Belgia
Szwajcaria
grupa E
niedziela 17.06 20:00
Rostów
Brazylia
1 : 1
Szwajcaria
grupa E
piątek 22.06 20:00
Kaliningrad
Serbia
1 : 2
Szwajcaria
grupa E
środa 27.06 20:00
Niżny Nowogród
Szwajcaria
2 : 2
Kostaryka
1/8 finału
wtorek 3.07 16:00
Sankt Petersburg
Szwecja
1 : 0
Szwajcaria
Kostaryka
grupa E
niedziela 17.06 14:00
Samara
Kostaryka
0 : 1
Serbia
grupa E
piątek 22.06 14:00
Sankt Petersburg
Brazylia
2 : 0
Kostaryka
grupa E
środa 27.06 20:00
Niżny Nowogród
Szwajcaria
2 : 2
Kostaryka
Serbia
grupa E
niedziela 17.06 14:00
Samara
Kostaryka
0 : 1
Serbia
grupa E
piątek 22.06 20:00
Kaliningrad
Serbia
1 : 2
Szwajcaria
grupa E
środa 27.06 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Serbia
0 : 2
Brazylia
Grupa F
grupa F
niedziela 17.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Niemcy
0 : 1
Meksyk
grupa F
poniedziałek 18.06 14:00
Niżny Nowogród
Szwecja
1 : 0
Korea Południowa
grupa F
sobota 23.06 17:00
Rostów nad Donem
Korea Południowa
1 : 2
Meksyk
grupa F
sobota 23.06 20:00
Soczi
Niemcy
2 : 1
Szwecja
grupa F
środa 27.06 16:00
Kazań
Korea Południowa
2 : 0
Niemcy
grupa F
środa 27.06 16:00
Jekaterynburg
Meksyk
0 : 3
Szwecja
Niemcy
grupa F
niedziela 17.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Niemcy
0 : 1
Meksyk
grupa F
sobota 23.06 20:00
Soczi
Niemcy
2 : 1
Szwecja
grupa F
środa 27.06 16:00
Kazań
Korea Południowa
2 : 0
Niemcy
Meksyk
grupa F
niedziela 17.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Niemcy
0 : 1
Meksyk
grupa F
sobota 23.06 17:00
Rostów nad Donem
Korea Południowa
1 : 2
Meksyk
grupa F
środa 27.06 16:00
Jekaterynburg
Meksyk
0 : 3
Szwecja
1/8 finału
poniedziałek 2.07 16:00
Samara
Brazylia
2 : 0
Meksyk
Szwecja
grupa F
poniedziałek 18.06 14:00
Niżny Nowogród
Szwecja
1 : 0
Korea Południowa
grupa F
sobota 23.06 20:00
Soczi
Niemcy
2 : 1
Szwecja
grupa F
środa 27.06 16:00
Jekaterynburg
Meksyk
0 : 3
Szwecja
1/8 finału
wtorek 3.07 16:00
Sankt Petersburg
Szwecja
1 : 0
Szwajcaria
ćwierćfinał
sobota 7.07 16:00
Samara
Szwecja
0 : 2
Anglia
Korea Południowa
grupa F
poniedziałek 18.06 14:00
Niżny Nowogród
Szwecja
1 : 0
Korea Południowa
grupa F
sobota 23.06 17:00
Rostów nad Donem
Korea Południowa
1 : 2
Meksyk
grupa F
środa 27.06 16:00
Kazań
Korea Południowa
2 : 0
Niemcy
Grupa G
grupa G
poniedziałek 18.06 17:00
Soczi
Belgia
3 : 0
Panama
grupa G
poniedziałek 18.06 20:00
Wołgograd
Tunezja
1 : 2
Anglia
grupa G
sobota 23.06 14:00
Moskwa, Spartak Stadium
Belgia
5 : 2
Tunezja
grupa G
niedziela 24.06 14:00
Niżny Nowogród
Anglia
6 : 1
Panama
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Kaliningrad
Anglia
0 : 1
Belgia
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Sarańsk
Panama
1 : 2
Tunezja
Belgia
grupa G
poniedziałek 18.06 17:00
Soczi
Belgia
3 : 0
Panama
grupa G
sobota 23.06 14:00
Moskwa, Spartak Stadium
Belgia
5 : 2
Tunezja
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Kaliningrad
Anglia
0 : 1
Belgia
1/8 finału
poniedziałek 2.07 20:00
Rostów nad Donem
Belgia
3 : 2
Japonia
ćwierćfinał
piątek 6.07 20:00
Kazań
Brazylia
1 : 2
Belgia
półfinał
wtorek 10.07 20:00
Sankt Petersburg
Francja
1 : 0
Belgia
mecz o 3. miejsce
sobota 14.07 16:00
Sankt Petersburg
Belgia
- : -
?
Panama
grupa G
poniedziałek 18.06 17:00
Soczi
Belgia
3 : 0
Panama
grupa G
niedziela 24.06 14:00
Niżny Nowogród
Anglia
6 : 1
Panama
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Sarańsk
Panama
1 : 2
Tunezja
Tunezja
grupa G
poniedziałek 18.06 20:00
Wołgograd
Tunezja
1 : 2
Anglia
grupa G
sobota 23.06 14:00
Moskwa, Spartak Stadium
Belgia
5 : 2
Tunezja
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Sarańsk
Panama
1 : 2
Tunezja
Anglia
grupa G
poniedziałek 18.06 20:00
Wołgograd
Tunezja
1 : 2
Anglia
grupa G
niedziela 24.06 14:00
Niżny Nowogród
Anglia
6 : 1
Panama
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Kaliningrad
Anglia
0 : 1
Belgia
1/8 finału
wtorek 3.07 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Kolumbia3
1 : 1
4Anglia
ćwierćfinał
sobota 7.07 16:00
Samara
Szwecja
0 : 2
Anglia
półfinał
środa 11.07 20:00
Moskwa, Łużniki
Anglia
- : -
Chorwacja
Grupa H
grupa H
wtorek 19.06 14:00
Sarańsk
Kolumbia
1 : 2
Japonia
grupa H
wtorek 19.06 17:00
Moskwa, Spartak Stadium
Polska
1 : 2
Senegal
grupa H
niedziela 24.06 17:00
Jekaterynburg
Japonia
2 : 2
Senegal
grupa H
niedziela 24.06 20:00
Kazań
Polska
0 : 3
Kolumbia
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Wołgograd
Japonia
0 : 1
Polska
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Samara
Senegal
0 : 1
Kolumbia
Polska
grupa H
wtorek 19.06 17:00
Moskwa, Spartak Stadium
Polska
1 : 2
Senegal
grupa H
niedziela 24.06 20:00
Kazań
Polska
0 : 3
Kolumbia
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Wołgograd
Japonia
0 : 1
Polska
Senegal
grupa H
wtorek 19.06 17:00
Moskwa, Spartak Stadium
Polska
1 : 2
Senegal
grupa H
niedziela 24.06 17:00
Soczi
Japonia
2 : 2
Senegal
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Jekaterynburg
Senegal
0 : 1
Kolumbia
Kolumbia
grupa H
wtorek 19.06 14:00
Sarańsk
Kolumbia
1 : 2
Japonia
grupa H
niedziela 24.06 20:00
Kazań
Polska
0 : 3
Kolumbia
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Samara
Senegal
0 : 1
Kolumbia
1/8 finału
wtorek 3.07 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Kolumbia3
1 : 1
4Anglia
Japonia
grupa H
wtorek 19.06 14:00
Sarańsk
Kolumbia
1 : 2
Japonia
grupa H
niedziela 24.06 17:00
Jekaterynburg
Japonia
2 : 2
Senegal
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Wołgograd
Japonia
0 : 1
Polska
1/8 finału
poniedziałek 2.07 20:00
Rostów nad Donem
Belgia
3 : 2
Japonia
1/8 finału
1/8 finału
sobota 30.06 16:00
Kazań
Francja
4 : 3
Argentyna
1/8 finału
sobota 30.06 20:00
Soczi
Urugwaj
2 : 1
Portugalia
1/8 finału
niedziela 1.07 16:00
Moskwa, Łużniki
Hiszpania3
1 : 1
4Rosja
1/8 finału
niedziela 1.07 20:00
Niżny Nowogród
Chorwacja3
1 : 1
2Dania
1/8 finału
poniedziałek 2.07 16:00
Samara
Brazylia
2 : 0
Meksyk
1/8 finału
poniedziałek 2.07 20:00
Rostów nad Donem
Belgia
3 : 2
Japonia
1/8 finału
wtorek 3.07 16:00
Sankt Petersburg
Szwecja
1 : 0
Szwajcaria
1/8 finału
wtorek 3.07 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Kolumbia3
1 : 1
4Anglia
Ćwierćfinały
ćwierćfinał
piątek 6.07 16:00
Niżny Nowogród
Urugwaj
0 : 2
Francja
ćwierćfinał
piątek 6.07 20:00
Kazań
Brazylia
1 : 2
Belgia
ćwierćfinał
sobota 7.07 16:00
Samara
Szwecja
0 : 2
Anglia
ćwierćfinał
sobota 7.07 20:00
Soczi
Rosja3
2 : 2
4Chorwacja
Półfinały
półfinał
wtorek 10.07 20:00
Sankt Petersburg
Francja
1 : 0
Belgia
półfinał
środa 11.07 20:00
Moskwa, Łużniki
Anglia
- : -
Chorwacja
Finał i mecz o 3. miejsce
mecz o 3. miejsce
sobota 14.07 16:00
Sankt Petersburg
Belgia
- : -
?
finał
niedziela 15.07 17:00
Moskwa, Łużniki
Francja
- : -
?
czwartek 14 czerwca
grupa A
czwartek 14.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Rosja
5 : 0
Arabia Saudyjska
piątek 15 czerwca
grupa A
piątek 15.06 14:00
Jekaterynburg
Egipt
0 : 1
Urugwaj
grupa B
piątek 15.06 17:00
Sankt Petersburg
Maroko
0 : 1
Iran
grupa B
piątek 15.06 20:00
Soczi
Portugalia
3 : 3
Hiszpania
sobota 16 czerwca
grupa C
sobota 16.06 12:00
Kazań
Francja
2 : 1
Australia
grupa D
sobota 16.06 15:00
Moskwa, Spartak Stadium
Argentyna
1 : 1
Islandia
grupa C
sobota 16.06 18:00
Sarańsk
Peru
0 : 1
Dania
grupa D
sobota 16.06 21:00
Kaliningrad
Chorwacja
2 : 0
Nigeria
niedziela 17 czerwca
grupa E
niedziela 17.06 14:00
Samara
Kostaryka
0 : 1
Serbia
grupa F
niedziela 17.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Niemcy
0 : 1
Meksyk
grupa E
niedziela 17.06 20:00
Rostów
Brazylia
1 : 1
Szwajcaria
poniedziałek 18 czerwca
grupa F
poniedziałek 18.06 14:00
Niżny Nowogród
Szwecja
1 : 0
Korea Południowa
grupa G
poniedziałek 18.06 17:00
Soczi
Belgia
3 : 0
Panama
grupa G
poniedziałek 18.06 20:00
Wołgograd
Tunezja
1 : 2
Anglia
wtorek 19 czerwca
grupa H
wtorek 19.06 14:00
Sarańsk
Kolumbia
1 : 2
Japonia
grupa H
wtorek 19.06 17:00
Moskwa, Spartak Stadium
Polska
1 : 2
Senegal
grupa A
wtorek 19.06 20:00
Sankt Petersburg
Rosja
3 : 1
Egipt
środa 20 czerwca
grupa B
środa 20.06 14:00
Moskawa, Łużniki
Portugalia
1 : 0
Maroko
grupa A
środa 20.06 17:00
Rostów
Urugwaj
1 : 0
Arabia Saudyjska
grupa B
środa 20.06 20:00
Kazań
Iran
0 : 1
Hiszpania
czwartek 21 czerwca
grupa C
czwartek 21.06 14:00
Samara
Dania
1 : 1
Australia
grupa C
czwartek 21.06 17:00
Jekaterynburg
Francja
1 : 0
Peru
grupa D
czwartek 21.06 20:00
Niżny Nowogród
Argentyna
0 : 3
Chorwacja
piątek 22 czerwca
grupa E
piątek 22.06 14:00
Sankt Petersburg
Brazylia
2 : 0
Kostaryka
grupa D
piątek 22.06 17:00
Wołgograd
Nigeria
2 : 0
Islandia
grupa E
piątek 22.06 20:00
Kaliningrad
Serbia
1 : 2
Szwajcaria
sobota 23 czerwca
grupa G
sobota 23.06 14:00
Moskwa, Spartak Stadium
Belgia
5 : 2
Tunezja
grupa F
sobota 23.06 17:00
Rostów nad Donem
Korea Południowa
1 : 2
Meksyk
grupa F
sobota 23.06 20:00
Soczi
Niemcy
2 : 1
Szwecja
niedziela 24 czerwca
grupa G
niedziela 24.06 14:00
Niżny Nowogród
Anglia
6 : 1
Panama
grupa H
niedziela 24.06 17:00
Jekaterynburg
Japonia
2 : 2
Senegal
grupa H
niedziela 24.06 20:00
Kazań
Polska
0 : 3
Kolumbia
poniedziałek 25 czerwca
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Samara
Urugwaj
3 : 0
Rosja
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Wołgograd
Arabia Saudyjska
2 : 1
Egipt
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Sarańsk
Iran
1 : 1
Portugalia
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Kaliningrad
Hiszpania
2 : 2
Maroko
wtorek 26 czerwca
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Moskwa, Łużniki
Dania
0 : 0
Francja
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Soczi
Australia
0 : 2
Peru
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Sankt Petersburg
Nigeria
1 : 2
Argentyna
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Rostów
Islandia
1 : 2
Chorwacja
środa 27 czerwca
grupa F
środa 27.06 16:00
Kazań
Korea Południowa
2 : 0
Niemcy
grupa F
środa 27.06 16:00
Jekaterynburg
Meksyk
0 : 3
Szwecja
grupa E
środa 27.06 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Serbia
0 : 2
Brazylia
grupa E
środa 27.06 20:00
Niżny Nowogród
Szwajcaria
2 : 2
Kostaryka
czwartek 28 czerwca
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Wołgograd
Japonia
0 : 1
Polska
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Samara
Senegal
0 : 1
Kolumbia
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Kaliningrad
Anglia
0 : 1
Belgia
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Sarańsk
Panama
1 : 2
Tunezja
sobota 30 czerwca
1/8 finału
sobota 30.06 16:00
Kazań
Francja
4 : 3
Argentyna
1/8 finału
sobota 30.06 20:00
Soczi
Urugwaj
2 : 1
Portugalia
niedziela 1 lipca
1/8 finału
niedziela 1.07 16:00
Moskwa, Łużniki
Hiszpania3
1 : 1
4Rosja
1/8 finału
niedziela 1.07 20:00
Niżny Nowogród
Chorwacja3
1 : 1
2Dania
poniedziałek 2 lipca
1/8 finału
poniedziałek 2.07 16:00
Samara
Brazylia
2 : 0
Meksyk
1/8 finału
poniedziałek 2.07 20:00
Rostów nad Donem
Belgia
3 : 2
Japonia
wtorek 3 lipca
1/8 finału
wtorek 3.07 16:00
Sankt Petersburg
Szwecja
1 : 0
Szwajcaria
1/8 finału
wtorek 3.07 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Kolumbia3
1 : 1
4Anglia
piątek 6 lipca
ćwierćfinał
piątek 6.07 16:00
Niżny Nowogród
Urugwaj
0 : 2
Francja
ćwierćfinał
piątek 6.07 20:00
Kazań
Brazylia
1 : 2
Belgia
sobota 7 lipca
ćwierćfinał
sobota 7.07 16:00
Samara
Szwecja
0 : 2
Anglia
ćwierćfinał
sobota 7.07 20:00
Soczi
Rosja3
2 : 2
4Chorwacja
wtorek 10 lipca
półfinał
wtorek 10.07 20:00
Sankt Petersburg
Francja
1 : 0
Belgia
środa 11 lipca
półfinał
środa 11.07 20:00
Moskwa, Łużniki
Anglia
- : -
Chorwacja
sobota 14 lipca
mecz o 3. miejsce
sobota 14.07 16:00
Sankt Petersburg
Belgia
- : -
?
niedziela 15 lipca
finał
niedziela 15.07 17:00
Moskwa, Łużniki
Francja
- : -
?
Jekaterynburg

Jekaterynburg Arena

grupa A
piątek 15.06 14:00
Jekaterynburg
Egipt
0 : 1
Urugwaj
grupa C
czwartek 21.06 17:00
Jekaterynburg
Francja
1 : 0
Peru
grupa H
niedziela 24.06 17:00
Jekaterynburg
Japonia
2 : 2
Senegal
grupa F
środa 27.06 16:00
Jekaterynburg
Meksyk
0 : 3
Szwecja
Kaliningrad

Stadion Kaliningrad

grupa D
sobota 16.06 21:00
Kaliningrad
Chorwacja
2 : 0
Nigeria
grupa E
piątek 22.06 20:00
Kaliningrad
Serbia
1 : 2
Szwajcaria
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Kaliningrad
Hiszpania
2 : 2
Maroko
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Kaliningrad
Anglia
0 : 1
Belgia
Kazań

Kazań Arena

grupa C
sobota 16.06 12:00
Kazań
Francja
2 : 1
Australia
grupa B
środa 20.06 20:00
Kazań
Iran
0 : 1
Hiszpania
grupa H
niedziela 24.06 20:00
Kazań
Polska
0 : 3
Kolumbia
grupa F
środa 27.06 16:00
Kazań
Korea Południowa
2 : 0
Niemcy
1/8 finału
sobota 30.06 16:00
Kazań
Francja
4 : 3
Argentyna
ćwierćfinał
piątek 6.07 20:00
Kazań
Brazylia
1 : 2
Belgia
Moskwa

Łużniki

grupa A
czwartek 14.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Rosja
5 : 0
Arabia Saudyjska
grupa F
niedziela 17.06 17:00
Moskwa, Łużniki
Niemcy
0 : 1
Meksyk
grupa B
środa 20.06 14:00
Moskawa, Łużniki
Portugalia
1 : 0
Maroko
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Moskwa, Łużniki
Dania
0 : 0
Francja
1/8 finału
niedziela 1.07 16:00
Moskwa, Łużniki
Hiszpania3
1 : 1
4Rosja
półfinał
środa 11.07 20:00
Moskwa, Łużniki
Anglia
- : -
Chorwacja
finał
niedziela 15.07 17:00
Moskwa, Łużniki
Francja
- : -
?
Moskwa

Spartak Stadium

grupa D
sobota 16.06 15:00
Moskwa, Spartak Stadium
Argentyna
1 : 1
Islandia
grupa H
wtorek 19.06 17:00
Moskwa, Spartak Stadium
Polska
1 : 2
Senegal
grupa G
sobota 23.06 14:00
Moskwa, Spartak Stadium
Belgia
5 : 2
Tunezja
grupa E
środa 27.06 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Serbia
0 : 2
Brazylia
1/8 finału
wtorek 3.07 20:00
Moskwa, Spartak Stadium
Kolumbia3
1 : 1
4Anglia
Niżny Nowogród

Niżny Nowogród Stadium

grupa F
poniedziałek 18.06 14:00
Niżny Nowogród
Szwecja
1 : 0
Korea Południowa
grupa D
czwartek 21.06 20:00
Niżny Nowogród
Argentyna
0 : 3
Chorwacja
grupa G
niedziela 24.06 14:00
Niżny Nowogród
Anglia
6 : 1
Panama
grupa E
środa 27.06 20:00
Niżny Nowogród
Szwajcaria
2 : 2
Kostaryka
1/8 finału
niedziela 1.07 20:00
Niżny Nowogród
Chorwacja3
1 : 1
2Dania
ćwierćfinał
piątek 6.07 16:00
Niżny Nowogród
Urugwaj
0 : 2
Francja
Sankt Petersburg

Sankt Petersburg Stadium

grupa B
piątek 15.06 17:00
Sankt Petersburg
Maroko
0 : 1
Iran
grupa A
wtorek 19.06 20:00
Sankt Petersburg
Rosja
3 : 1
Egipt
grupa E
piątek 22.06 14:00
Sankt Petersburg
Brazylia
2 : 0
Kostaryka
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Sankt Petersburg
Nigeria
1 : 2
Argentyna
1/8 finału
wtorek 3.07 16:00
Sankt Petersburg
Szwecja
1 : 0
Szwajcaria
półfinał
wtorek 10.07 20:00
Sankt Petersburg
Francja
1 : 0
Belgia
mecz o 3. miejsce
sobota 14.07 16:00
Sankt Petersburg
Belgia
- : -
?
Rostów nad Donem

Rostow Arena

grupa E
niedziela 17.06 20:00
Rostów nad Donem
Brazylia
1 : 1
Szwajcaria
grupa A
środa 20.06 17:00
Rostów nad Donem
Urugwaj
1 : 0
Arabia Saudyjska
grupa F
sobota 23.06 17:00
Rostów nad Donem
Korea Południowa
1 : 2
Meksyk
grupa D
wtorek 26.06 20:00
Rostów nad Donem
Islandia
1 : 2
Chorwacja
1/8 finału
poniedziałek 2.07 20:00
Rostów nad Donem
Belgia
3 : 2
Japonia
Samara

Samara Arena

grupa E
niedziela 17.06 14:00
Samara
Kostaryka
0 : 1
Serbia
grupa C
czwartek 21.06 14:00
Samara
Dania
1 : 1
Australia
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Samara
Urugwaj
3 : 0
Rosja
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Samara
Senegal
0 : 1
Kolumbia
1/8 finału
poniedziałek 2.07 16:00
Samara
Brazylia
2 : 0
Meksyk
ćwierćfinał
sobota 7.07 16:00
Samara
Szwecja
0 : 2
Anglia
Sarańsk

Mordowia Arena

grupa C
sobota 16.06 18:00
Sarańsk
Peru
0 : 1
Dania
grupa H
wtorek 19.06 14:00
Sarańsk
Kolumbia
1 : 2
Japonia
grupa B
poniedziałek 25.06 20:00
Sarańsk
Iran
1 : 1
Portugalia
grupa G
czwartek 28.06 20:00
Sarańsk
Panama
1 : 2
Tunezja
Soczi

Fisht Stadium

grupa B
piątek 15.06 20:00
Soczi
Portugalia
3 : 3
Hiszpania
grupa G
poniedziałek 18.06 17:00
Soczi
Belgia
3 : 0
Panama
grupa F
sobota 23.06 20:00
Soczi
Niemcy
2 : 1
Szwecja
grupa C
wtorek 26.06 16:00
Soczi
Australia
0 : 2
Peru
1/8 finału
sobota 30.06 20:00
Soczi
Urugwaj
2 : 1
Portugalia
ćwierćfinał
sobota 7.07 20:00
Soczi
Rosja3
2 : 2
4Chorwacja
Wołgograd

Wołgograd Arena

grupa G
poniedziałek 18.06 20:00
Wołgograd
Tunezja
1 : 2
Anglia
grupa D
piątek 22.06 17:00
Wołgograd
Nigeria
2 : 0
Islandia
grupa A
poniedziałek 25.06 16:00
Wołgograd
Arabia Saudyjska
2 : 1
Egipt
grupa H
czwartek 28.06 16:00
Wołgograd
Japonia
0 : 1
Polska
Jekaterynburg
Jekat. Arena
Kaliningrad
Stadion Kaliningrad
Kazań
Kazań Arena
Moskwa
Łużniki
Moskwa
Spartak Stadium
Niżny Nowogród
Niżny N. Stadium
Petersburg
Petersburg Stadium
Rostów
Rostow Arena
Samara
Samara Arena
Sarańsk
Mordowia Arena
Soczi
Fisht Stadium
Wołgograd
Wołgograd Arena

czwartek 14.06

piątek 15.06

sobota 16.06

niedziela 17.06

poniedziałek 18.06

wtorek 19.06

środa 20.06

czwartek 21.06

piątek 22.06

sobota 23.06

niedziela 24.06

poniedziałek 25.06

wtorek 26.06

środa 27.06

czwartek 28.06

piątek 29.06

sobota 30.06

niedziela 1.07

poniedziałek 2.07

wtorek 3.07

środa 4.07

czwartek 5.07

piątek 6.07

sobota 7.07

niedziela 8.07

poniedziałek 9.07

wtorek 10.07

środa 11.07

czwartek 12.07

piątek 13.07

sobota 14.07

niedziela 15.07